Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej.

Zespół muzyczny atest to 3-osobowy zespół z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną na wszelkich imprezach okolicznościowych, takich jak: wesela zabawy, imprezy firmowe, pikniki, festyny, urodziny, koncerty disco, bale sylwestrowe i inne. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie. Uzgadniamy indywidualnie wszystko z klientem. Gramy piosenki weselne, biesiadne, pop, rock, disco polo, zagraniczne. Organizujemy różnego rodzaju zabawy i konkursy dla gości oraz dla dzieci. Podczas przerwy delikatnie gra muzyka audio. Robimy wyprowadzenie pary młodej z domu z akordeonem
i tamburynem. 

Na dodatkowe życzenie, zapewniamy oprawę muzyczną ze skrzypcami  w kościele. Posiadamy własne nagłośnienie oraz oświetlenie w postaci skanerów oraz świateł laserowych. Oferujemy także wspólna biesiadę przy stołach dla gości. Ponadto nagraliśmy płytę z naszymi autorskimi piosenkami w rytmie disco dance, którą wręczamy parze młodej w prezencie od zespołu. Do naszej najnowszej piosenki pt. Tyle Marzeń - nagraliśmy teledysk, który jest emitowany w telewizji Polsat na kanale Disco Polo Music. Zapraszamy serdecznie państwa do rezerwacji terminu na wesele. 

 

Bogaty repertuar

Gramy na terenie całej Polski

Wyśmienita zabawa

Profesjonalny sprzęt

HISTORIA

Trzyosobowy  zespół muzyczny z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku muzycznym są już od  ponad  15 lat. W kategorii Disco Polo działają od 2014 roku. Nagrali płytę,  13 piosenek autorskich w rytmach Disco i Dance oraz kilka piosenek na nowy krążek. 

Wystąpili na Festiwalu w Szydłowcu 2 razy (na jednym z nich otrzymali statuetkę za całokształt działalności muzycznej), na Festiwalu Disco Polo w Olsztynie oraz na Galach: Disco Polo w Dąbrowicach, w Borkach, w Ząbkowicach Śląskich. Atest występował także na Dniach Kłobucka, Dniach Rudnik, na Festiwalu w Złotym Potoku, gdzie patronat medialny objęła Telewizja Polsat. Zagrali również na kilkunastu innych koncertach Disco-Dance nawet w Hamburgu na Disco Polo Show u Tygrysa. Ich piosenki cieszą się coraz większą popularnością na wszelkiego rodzaju imprezach typu festyny, plenery, imprezy firmowe.

W 2016 roku mieli okazję zagrać podczas festiwalu w Ryjewie, na Gali Disco Polo w Łodzi, na Top Disco Festiwalu w Kadzielni Kielce oraz na licznych mniejszych imprezach. Zespół cały czas tworzy nowy materiał, potrafi świetnie zabawić publiczność!

Atest nagrał teledysk do piosenki pt. „Tyle marzeń”, który został wyemitowany w Disco Polo Music w Telewizji Polsat oraz w innych regionalnych telewizjach i jest już dostępny na kanale   YouTube. Teledysk ten jest emitowany również w telewizji dla amerykańskiej Polonii oraz w 156 innych krajach. Teledysk, z piosenką   Tyle   marzeń , pojawił   się   w TV  Silesia  Katowice w niedzielę  09.kwietnia b.r   , w programie   Szlagierowa Lista TVS .